Výlov Olšovce 2021

01.10.2021 11:06

Výlov Olšovce 2021

Pořadatelé výlovu rybníka Olšovce oznamují,
že se v roce 2021 nekoná!!! tradiční jarmark okolo přístupových cest, fungovat bude pouze!!! občerstvení přímo na hrázi.
Na obvyklých organizovaných parkovištích se vybírá celodenní parkovné 60 Kč.
Organizace výlovu se může měnit dle platných nařízení vlády ČR, a proto si od 18. října na www.jedovnice.cz ověřte, že nedošlo ke změně.
Děkujeme.

Doporučujeme vyhnout se sobotní dopravní špičce od 10 do 12 hod., pokud je pěkné počasí tak nastává i odpolední špička od 14 do 15 hod. Viz níže.

Kaprů je dostatek jak na nedělní dopoledne, tak na nedělní odpoledne! Nabídka dravých ryb v neděli může být omezená!

Tip: Přijeďte již ráno v 7:30 hod. - ryby jsou již na prodejních stáncích a to po oba dny.

Přístup na cyklistickou trať Singletrail Moravský kras přes hráz do kempu není o tomto víkendu možný - viz čtvrtá záložka níže.

Chataře prosíme, aby povolenky k vjezdu do RO během výlovu vystavili za čelní sklo svého vozu. Děkujeme.

Olšovec, s. r. o. a městys Jedovnice si Vás dovolují pozvat na

TRADIČNÍ VÝLOV RYBNÍKA OLŠOVCE 2021

sobota 23. října 7:30 - 17:00 h a neděle 24. října 7:30 - 16:00 h,
hráz „U BAŠTY“

• stánkový prodej živých ryb (kapr, amur, tolstolobik, lín, candát, štika, sumec)
  • jarmark na přístupových cestách se v roce 2021 nekoná!!!
  • pouze občerstvení na hrázi včetně specialit z ryb!!!
  • WC najdete na hrázi pod restaurací Hastrman, v kulturním domě (vchod zezadu, tj. od bytovek) a na začátku asfaltového parkoviště
  • Zajištěny budou operativní posily linek IDS JMK č. 201 z Brna - Staré osady a č. 231 z Blanska. Vybrané spoje linky z Vyškova č. 167 pojedou bez přestupů v Senetářově až do Jedovnic
    - viz níže záložka Přijedu autobusem IDS JMK, kde najdete i informace k přístupu na hráz ze zastávky Chaloupky a ze zastávky náměstí.
  • Informace pro stánkaře - viz záložka níže
  • Videa z minulých let najdete na konci této stránky, v delší reportáži od MC filmu z roku 2010, kde se dozvíte i něco o historii rybníků v naší obci