NEJEN PRO TURISTY

V našem TIC si můžete zakoupit:

* turistickou známku Jedovnic - 40 Kč

* turistickou nálepku k tur.známce - 12 Kč

* turistické vizitky - 12 Kč (Jedovnice, Macocha, Větrný mlýn Ruprechtov, Kojál a Rudické propadání)

* magnetky s motivem Jedovnic - 40 Kč

* hrníčky a zvonečky s motivem Jedovnic - hrníček mazlíček 70 Kč, mazlík 90 Kč, mazel 110 Kč, zvoneček 40 Kč

* odznáček Jedovnice - 25 Kč

* čokoládu JEDOVNICE - 40 Kč

Dále u nás seženete pohledy, mapy, cyklomapy a nejrůznější letáky o Jedovnicích a okolí nejen co se týče možnosti výletů, ale i ubytování či stravování

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TIPY NA VÝLETY:

 • Jedovnice (Městys Jedovnice se nachází v okrese Blansko a žije zde téměř 2800 obyvatel, nachází se zde rekreační rybník Olšovec o ploše cca 42 hektarů, klasicistní kostel sv. Petra a Pavla z let 1783 - 1785 s moderní výzdobou ze 60. let 20. století, nedaleko Jedovnic je možné navštívit zaniklé středověké osady Bystřec a Tipeček, za zmínku jistě stojí i naučná stezka Jedovnické rybníky - Rudické propadání, která má 7 km a 13 zastávek, výraznou krajinnou dominantou Jedovnic je Hrubá lípa, která byla v roce 1982 vyhlášena památným stromem)
 • Blansko, okresní město, možno navštívit blanenský zámek se zámeckým parkem, v zámku je umístěno Muzeum Blansko se stálými expozicemi a sice historie železářství a blanenská umělecká litina 19. a 20. století, barokní kostel sv. Martina, starobylý zvon ve věži kostela je jedním z nejstraších na Moravě, kostel je významným zastavením na evropské stezce sv. Martina "Via Sancti Martini", což dokládá informační tabule na zdi farní zahrady a také symbolická bronzová šlépěj sv. Martina umístěná v lodi kostela. Klamova huť - poslední zachovaná huť železáren z 19. století, dříve muzeum umělecké litiny, nyní výrobní prostory. Dřevěný kostelík ze 17. století převezený sem v roce 1936 z Podkarpatské Rusi.
 • Boskovice (hrad Boskovice ze 13. století na vrchunad městem, zámek Boskovice z let 1819–1826, větší synagoga z roku 1639, židovský hřbitov)
 • Westernové městečko Boskovice (pro všechny, kteří hledají aktivní a tvůrčí způsob trávení volného času v harmonii s přírodou, městečko se stylizuje do doby kolem roku 1870, patří k nejnavštěvovanějším turistickým místům jižní Moravy, celodenní program nabízí zábavu nejen pro rodiny s dětmi, školní výlety a firemní akce, ale pro všechny, kdo mají chuť se bavit, nebo přijet na romantickou dovolenou)
 • Letovice (zámek Letovice - původně dřevěná tvrz přestavěná na kamenný hrad a později na zámek, zámecký park - kulturní památka a chráněné území. Keltský skanzen Isarno - nalézá se zde např. kovárna z doby bronzové, po areálu se volně pohybují prasata, kočky, psi, kozy a ovce.
 • Zámek v Rájci-Jestřebí (národní kulturní památka, patří k architektonickým klenotům Čech a Moravy a je výmluvnou a zároveň výjimečnou ukázkou reprezentačního venkovského sídla ve stylu 2. poloviny 18. století. Zámecké zahradnictví se specializuje na pěstování kamélií. V prostorách zámku probíhají každoročně noční prohlídky, „Slavnostní sál“ slouží koncertům klasické hudby. Zámecký park - vstoupit můžete celoročně a bezplatně)
 • Státní zámek Lysice (Barokní stavba vyniká skvostnými a bohatě zařízenými interiéry. Od června do září je také možnost navštívit ojedinělou zámeckou zahradu s promenádní kolonádou a dále pak interiér sala terreny)
 • Rudické propadání (nejmohutnější propadání Moravského krasu a druhý nejdelší jeskynní systém u nás)
 • Větrný mlýn v Rudici (ukázka dobového bydlení, mineralogie, speleologie, historie obce...v blízkosti mlýna se nachází geopark obsahující ukázky hornin z Moravského krasu a Drahanské vrchoviny)
 • Punkevní jeskyně (jeskynní systém podzemní říčky Punkvy mezi Pustým žlebem a propastí Macocha, otevřeno celoročně, vstupenky lze zakoupit na místě, ale v sezoně raději zakoupit předem a to na informační slubě Skalní mlýn nebo na informační službě blízko horního můstku propasti Macocha)
 • Kateřinská jeskyně (vstupní část této jeskynězvaná Předsíň je známa paleolitickým osídlením, o čemž svědčí stopy obou ohnišť, četné kostěné nástroje a opálené kosti čtvtohorních zvířat, vstupenky se kupují přímo před jeskyněmi)
 • Sloupsko-Šošůvské jeskyně (rozsáhlý komplex chodeb a dómů ve dvou patrech spojených mohutnými podzemními propastmi až 80 metrů hlubokými, součástí je i mohutná sluj Kůlna, jedno z našich nejlépe prozkoumaných archeologických nalezišť, jeskyně je bezbariérová)
 • Propast Macocha (světoznámá, 138 m hluboká propast představuje jeden z nejznámějších krasových jevů v ČR. Dna Macochy je možné dosáhnout přístupnými Punkevními jeskyněmi, od kterých pak vede kabinková lanovka k hornímu okraji propasti, kde se nachází hotel a parkoviště)
 • Josefovské údolí (je výjimečné tím, že se zde zachoval povětšinou původní lesní porost, údolí bylo vyhledáváno již v doách pravěkých, o čemž vypovídá množství archeologických nálezů, nachází se zde mnoho zajímavých turistických cílů jako je Býčí skála, dvě volně veřejnosti přístupné jeskynní bludiště Jáchymka a Kostelík, vývěry Jedovnického a Křtinského potoka, naučná stezka vedoucí z Adamova k Byčí skále)
 • Býčí skála (spolu s Rudickým propadáním tvoří druhý nejdelší jeskynní systém v ČR o délce přes 13 km)
 • Rakovecké údolí (přírodní park s četným výskytem chráněných druhů rostlin a živočichů nedaleko Vyškova, velmi zachovalé lesy)
 • Ostrov u Macochy (historickou památkou je kamenný větrný mlýn holandského tipu, v současné době slouží k rekreačním účelům jeho majitelům)
 • Balcarka (jižně od Ostrova u Macochy se nachází tato jeskyně, svou krápníkovou výzdobou představuje snad nejbohatší jeskyni Moravského krasu)
 • Sloup (je severní vstupní branou do CHKO Moravský kras a významné poutní místo, významnou dominantou jsou místní Sloupsko-Šošůvské jeskyně, po turistických značkách jsou odsud dostupné všechny veřejnosti přístupné jeskyně Moravského krasu včetně propasti Macocha, Sloup je také křižovatkou cyklotras. Mezi kulturní památky patří barokní kostel Panny Marie Bolestné, postavený v letech 1751 - 1754, v kryptě kostela je pochována jeho zakladatelka hraběnka Karolina z Rogendorfu, k registrovaným památkám patří také jeskyně Kůlna, v níž byly nalezeny pozůstatky neandrtálského člověka)
 • Křtiny (ideální turistický i poutní cíl, dominantou obce je kostel Jména Panny Marie, barokní poutní kostel vybudovaný během první poloviny 18. století. Celý poutní areál byl roku 2008 vyhlášen národní kulturní památkou ČR. Kostel je celoročně otevřen veřejnosti, ambity chrámu v sobě ukrývají i jednu z největších funkčních zvonoher ve Střední Evropě o 33 zvonech, v podzemí kostela byla na počátku 90. let objevena a zpřístupněna rozsáhlá kostnice.
 • Výpustek (světoznámá, veřejnosti přístupná jeskyně s bohatou historií, vzdálená asi 2 km od Křtin)
 • Klostermannova studánka (asi 3 km od Křtin, vybudována ve 20. letech minulého století na památku šumavského spisovatele Karla Klostermanna,nabízí pěknou, nenáročnou procházku lesem, cestou potkáte na okraji habrovských luk výběh s koňmi a kozami, vycházku lze spojit s návštěvou křtinského Arboreta)
 • Arboretum (u silnice směrem na Jedovnice za Křtinami, nabízí návštěvníkům rozsáhlou kolekci domácích i exotických dřevin, spadá pod Masarykovu zemědělskou a lesnickou univerzitu)
 • Muzeum v Senetářově (muzeum tradičního bydlení a perleťářství, v době od října do dubna uzavřeno, v ostatní měsíce je prohlídka možná pouze po předchozí domluvě na tel. 739 407 244)
 • Mýdlárna v Lažánkách (ručně vyráběná mýdla z Moravského krasu, ručně malované a batikované hedvábí, včelí produkty)
 • Rozhledna Podvrší ve Veselici (z ochozu je návštěvník rozhledny odměněn pohledem na celé území CHKO Moravský kras - 168 schodů, zastřešený vyhlídkový ochoz se nachází ve výšce 32 metrů)
 • Alexandrovka u Adamova (kamenná rozhledna, volně přístupná, 75 schodů, výhled do údolí Svitavy, na Adamov a směrem k Brnu, na Pálavu a na protější lesnaté stráně. Za dobré viditelnosti jsou vidět Alpy.
 • Rozhledna Chocholík u Drnovic (volně přístupná, 144 schodů, výhled Drahanská vrchovina, Pálava, Ždánický les, Chřiby, Hostýnské vrchy, Beskydy)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTIVNĚ V JEDOVNICÍCH:

 

TRADIČNĚ:

 • Tenis  

Tenisové kurty se nachází poblíž fotbalového hřiště na břehu rybníka Olšovce. Od května do konce září si zde můžete pronajmout kurt (květen, červen a září 80 Kč/hod., červenec – srpen 100 Kč/hod.)
i vypůjčit potřebné vybavení. Součástí areálu je občerstvení a dětské hřiště.

Rezervace: tel.: 725 607 660 či na místě.

 • Minigolfg

Minigolfové hřiště najdete v areálu ATC Olšovec. Otevírací doba: květen, červen, září a říjen za příznivého počasí v sobotu a neděli 13-17 hod. V červenci denně 10-20 hod., v srpnu denně 14-20 hod. Vstupné: dospělí 40 Kč, děti do 15 let 20 Kč. Zapůjčení hole a míčku 10 Kč. Více informací:
tel.: 602 810 257 či na místě.

 • Lodičky a šlapadla

Půjčovna lodiček a šlapadel se nachází naproti restauraci Partyzánka před příjezdem do ATC Olšovec. V období červen až srpen lze zapůjčit lodičku za 100 Kč/hod. a šlapadlo za 150 Kč/hod. Otevírací doba po-ne 10-19 hod.

 

ADRENALINOVĚ:

 • Singletrail

Zažijte ten pravý cyklistický adrenalin na úzkých přírodních stezkách, které Vám nabídnou množství skoků, zatáček i krásných výhledů do okolních lesů. K dispozici jsou tři volně dostupné a různě náročné jednosměrné trasy v délce 6 až 12 km. Využít je můžete za příznivého počasí. Výchozím bodem je základna Singletrailu Moravský kras na konci ATC Olšovec. Součástí areálu je občerstvení, servis
a půjčovna horských kol. Více informací: singlekras.cz

 • Wakeboard

Pro vyzkoušení méně ojedinělých sportů, jako je jízda na vodních lyžích, wakeboardu (prkno s vázáním), wakeskatu (prkno bez vázání) či na vodním kruhu můžete navštívit nově vzniklé centrum na břehu rybníka Olšovce za areálem ATC Olšovec. Kromě půjčovny zde najdete i zázemí s občerstvením. Atrakce je vhodná pro děti, začátečníky i zkušené jezdce. Otevírací doba od pondělí do neděle 10 – 20 hod. Více informací a platný ceník: wakearealy.cz, tel.: 721 096 479 či na místě.

 • Paddle board

Během sezóny si za příznivého počasí můžete vyzkoušet také poklidnou jízdu po hladině rybníka Olšovce na velkém nafukovacím plováku, který ovládáte pomocí dlouhého pádla. Jízdu je možno absolvovat ve dvou. Půjčovna se nachází v restauraci Surfbar na levém břehu rybníka (naproti ATC Olšovec). Půjčovné: 1 hod – 100 Kč, 2 hod – 180 Kč, 3 hod – 250 Kč. Více informací: tel: 773 972 759 nebo v restauraci.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TIPY PRO RODINY S DĚTMI

 • Přírodní areál VELKÁ DOHODA Lipovec

vápenka, lanovka, lanový park, škola v přírodě, ferraty, lezecká stěna, dětské hřiště…

o prázdninách otevřeno denně od 10.00 – 18.00 hodin

Tel. 604 251 675, https://www.velkadohoda-moravskykras.cz/

 • DinoPark Vyškov

unikátní zábavný park, v ceně vstupenky je zahrnuto vstupné do DinoParku, vstupné do ZOOPARKU, jízda DinoExpresem ze ZOOPARKU do DinoParku a zpět, vstupné do 4D kina, použití WC....

od června do září (včetně) otevřeno denně od 09.00 do 18.00 hodin, cena vstupenky děti (3-15 let), studenti a důchodci 150 Kč, dospělí 220 Kč. 

Tel. 378 774 636, https://vyskov.dinopark.cz/home-m57.htm

 • Westernové městečko Boskovice

městečko se stylizuje do doby kolem roku 1870, patří k nejnavštěvovanějším turistickým místům jižní Moravy, celodenní program nabízí zábavu především pro rodiny s dětmi

Infolinka 737 000 000, https://www.westernove-mestecko.cz/uvod

 • Ranch Kopaniny Kulířov

vodění dětí na koních, možné výlety na koních po okolí, svézt se mohou zkušení jezdci i úplní začátečníci (se zkušeným instruktorem), cena za jednu hodinu 250 Kč. Tel. 739 903 116, https://ranch-kopaniny.cz/

 • Sportovní areál Krasová

možnost sportovního vyžití jak jednotlivcům, tak kolektivům, možné sporty – tenis, volejbal, basketbal, fotbal, nohejbal, možnost využití posilovny. Většina sportů za 100 Kč na hodinu, tel. 725 183 586. Hned u sportovního areálu je i 9 venkovních hracích prvků pro děti.

 • Adrenalinové centrum Baldovec

horolezecká věž, lanové centrum, lanovka, tarzanův skok, big swing. Sportovní vyžití – paintball, lukostřelba, multifunkční hřiště, fotbalové hřiště, půjčení kol. Rekreační centrum Baldovec se nachází v malebném údolí Bílé vody, odkloněno od civilizace. Součástí je i wellness centrum. Tel. 606 744 265, https://www.baldovec.cz/uvodni-strana.html

 • Oslí farma u Adamova

severně od Adamova v jednom ze zákrutů řeky Svitavy, kromě oslů jsou zde chovány také kozy, od železniční stanice Adamov zastávka je to pěkná procházka a zvládnou ji určitě i nejmenší výletníci


NAUČNÉ STEZKY

Naučná stezka Macocha (6 km, 16 zastavení)
Vydejte se od Skalního mlýna směrem ke Kateřinské jeskyni. Nenechte se odradit stoupáním mezi Suchým a Pustým žlebem stezkou zvanou Chobot. Ta vás totiž zavede na Horní můstek propasti Macocha. Až se pohledem do rokliny, která se stala posledním místem odpočinku mnoha sebevrahů, dostatečně pokocháte, další kroky vás zavedou k vyhlídce na Koňském spádu. Odtud sestoupíte do údolí Pustého žlebu, kde najdete dolní stanici kabinové lanové dráhy, vchod do Punkevních jeskyní a přístaviště lodiček. Nakonec se vydejte po směru jízdy barevného ekologického vláčku na cestu zpět ke Skalnímu mlýnu. 
Mapu naučné stezky Macocha najdete zde  

Naučná stezka Josefov (10 km, 24 zastavení) 
Vaše „pohádkové“ putování začíná na křižovatce U sedmi dubů (u Adamova). Na této stezce se vám nabízí možnost poznat romantiku Josefovského údolí, které je mj. známo i díky existenci podzemních válečných továren. Ocitnete se u jeskyně Býčí skála a otevře se vám pohled např. na vývěry Jedovnického potoka. 
Mapu naučné stezky Josefov najdete zde  
 
Naučná stezka Rudické propadání a Jedovnicko (9 km, 13 zastavení)
Z náměstí v Jedovnicích se vydáte kolem známých rybníků Olšovce a Budkovanu. Po toku Jedovnického potoka se dostanete až k fascinujícímu Rudickému propadání. Z Rudice zamíříte zpět do Jedovnic. 
Mapu naučné stezky najdete zde

Naučná stezka "Rudické doly" (5 km, 12 zastavení)
Naučná stezka zaměřená na pozůstatky dávné důlní činnosti  v Rudici a blízkém okolí začíná u rudického větrného mlýna. Po nenáročné okružní trase Vás povedou černozelené značky s hornickým znakem zkřížených kladiv. Ideální stezka pro rodinu s malými dětmi. Stezku lze projít také s pomocí tištěného průvodce, který získáte v IC Větrný mlýn Rudice.

Naučná stezka Cesta železa Moravským krasem (30 km, 27 zastavení)
Stezka vznikla v roce 2003, má 5 okruhů, a je zařazena do systému tras Evropských cest železa. Výchozími body jsou Blansko, Olomučany, Rudice, Jedovnice, Křtiny, Habrůvka, Adamov a Babice nad Svitavou. Naučná stezka se zabývá historií zpracování železa a těžby rud v Moravském krasu.

 

Kde se vykoupat v letních parnech?

KOUPALIŠTĚ KŘTINY (7 km)
K dispozici jsou šatny, sprchy a WC.
V areálu se nachází bufet a společenská místnost s TV.
V provozu od 1. 7., otvírací doba 9.00 – 19.00 hod.,
Vstupné: 50/40/25 (děti a studenti) Kč.

AQUAPARK BLANSKO (11 km)
Od 1.7. 9.00 - 20.00 hod
Vstupné: celodenní 80/60/30 Kč (děti do 6 let), rodinné vstupné 240 Kč,  po 14. hod. 70/50/25/200 Kč, večerní plavání 40/40/zdarma/-

KOUPALIŠTĚ SLOUP (12 km)
Restaurace v areálu pro kemp i koupaliště.
Otevřeno denně 9.00 – 19.00 hod, dle počasí, vstup zdarma

KOUPALIŠTĚ ADAMOV (15 km)
Možnost občerstvení přímo v areálu koupaliště, hřiště na nohejbal, stolní tenis, prolézačky a brouzdaliště.
Otevřeno: od 1.7.  9.00 – 21.00 hod.
Vstupné: 50/20 Kč.

KOUPALIŠTĚ SPEŠOV (15 km)
Občerstvení v areálu koupaliště, pískoviště, hřiště na volejbal, nohejbal, trampolína
Otevřeno po – čt + ne 10.00 – 20.00 hod , pá + so 10.00 – 23.00 hod
Vstupné: 40/30 Kč celodenní, 30/20 Kč po 16.hod

KOUPALIŠTĚ LYSICE (25 km)
V areálu koupaliště je možno zakoupit občerstvení.
Provozní doba: denně 10.00 – 19.00  hod.,út a čt 10.00- 18.00 hod
Vstupné: 40/ 20 Kč, po 17 hod 20/10 Kč

KOUPALIŠTĚ KUŘIM (25 km)
Plavecký bazén, brouzdaliště, skluzavka, dětské hřiště, volejbal, bistro, restaurace
Otevřeno po – pá 11.00-19.00 hod, víkend 9.00-20.00 hod
Vstupné: 70/55/35/185 Kč celodenní, 55/45/30/145 Kč po 16. hod

KRYTÉ LÁZNĚ BOSKOVICE (26 km)
25metrový plavecký bazén. Rekreační bazén je vybaven vířivkami, chrliči vody, divokou vodou a perličkovou lázní. Návštěvník také může využít parní komoru. K dispozici je rovněž 60metrový tobogán.
Otevřeny lázně nebo venkovní koupaliště Červenka– dle počasí. Po – Pá 10.00 – 20.00 hod., víkend 11.00 – 20.00 hod.
Vstupné: 75/50/30 (děti do 6 let) Kč/hod + záloha na čip 80 Kč
 

PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ
Jedovnice – Olšovec
Ostrov u Macochy – rybník (6 km)
Blansko – Rekreační areál Pálava (11 km)
Baldovec – zatopený lom (12 km)
Vysočany - rybník (15 km)
Kovalovice – biotop (25 km) otevřeno  denně 10.00 – 20.00 hod, vstupné: 40/20Kč

 

UBYTOVÁNÍ V JEDOVNICÍCH:

Penzion Pojerová

Palackého 282, paní Lenka Pojerová

cena ubytování od 230,- Kč dle délky pobytu, termínu a počtu osob

tel.: 608 584 567, 602 535 784

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Penzion Wendy

Barachov 178, pan Václav Rech

cena ubytování od 225,- Kč dle délky pobytu, termínu a počtu osob a zvoleného apartmánu

penzionwendy@centrum.cz, tel.: 777 132 343, 608 889 990

--------------------------------------------------------------------------------------------

Penzion Niké

P.O.Box 21, Zdenka a Miloslav Šebelovi

cena ubytování se snídaní od 365,- Kč dle délky pobytu, termínu a počtu osob

nike.jedovnice@seznam.cz, tel.: 736 602 535

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hotel Kras

Jedovnice 585

cena ubytování od 800,- Kč dle počtu osob a počtu nocí

 hotelterasa@seznam.cz, tel. 601 339 636

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Penzion Kůlna

Senetářov 114, 679 06 Jedovnice

rezervace@kulna-jedovnice.cz, tel.: 733 422 255

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

GRAS CZ, s.r.o.

Na Kopci 83, paní Anna Grygová

cena ubytování od 200,- Kč dle délky pobytu a počtu osob

grascz@seznam.cz, tel.: 777 170 908

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

AUTOKEMP OLŠOVEC

Havlíčkovo náměstí 71

více možností ubytování

rezervace@olsovec.cz , kemp@olsovec.cz , tel.: 725 896 488  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

TYRŠOVA OSADA

Riviera 451, pan Lubomír Paar

cena ubytování od 170,- Kč dle délky pobytu a počtu osob

tyrsova-osada@seznam.cz, tel.: 777 875 821, 774 875 821

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

PENZION OLMECA

Jedovnice 698, paní Milena Jurková

cena ubytování od 270,- Kč dle délky pobytu a počtu osob

milena.jurkova@volny.cz, tel.: 725 060 407

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIVAT DVOŘÁK PAVEL

Hybešova 570, pan Pavel Dvořák

cena ubytování od 250,- Kč dle délky pobytu a počtu osob

dvorak.privat@tiscali.cz, tel.: 723 472 196

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIVAT RELAX

Olšovecká 193

cena ubytování od 280,- Kč dle délky pobytu a počtu osob

modrachvilka@centrum.cz, tel.: 776 837 787

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIVAT DANA PAVLÉKOVÁ

Podhájí 556, paní Dana Pavléková

cena ubytování 300,- Kč osoba/noc

dana.pavlekova@seznam.cz, tel.: 728 048 463, 728 117 911

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIVAT VÍT PERNICA

K Propadání 183, pan Vít Pernica

cena ubytování 250,- Kč osoba/noc

ubytovani.jedovnice@atlas.cz, tel.: 737 180 190

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIVAT – CHALUPA V PODHÁJÍ

Podhájí 362, pan Miroslav Suchánek

www.jedovnice.ic.cz, tel.:  603 786 478

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIVAT – CHALUPA NA BARACHOVĚ

Radek a Veronika Lebišovi

cena ubytování dle počtu osob, termínu a délky pobytu

chalupa.nabarachove@seznam.cz, tel.: 737 139 340, 724 506 430

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIVAT POD HRÁZÍ RYBNÍKA OLŠOVEC

Na Kopci 353, paní Renata Valentová

cena ubytování 1.990,- Kč objekt/noc

rendy.valentova@seznam.cz, tel.: 606 759 607

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIVAT – CHALOUPKY

K Propadání 57

novessta@seznam.cz, tel.: 542 216 044, 724 719 702

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIVAT NA VĚTŘÁKU

Na Větřáku 169, pan Jiří Kovařík

jura.kovarik@seznam.cz, tel.: 728 542 832