Beseda s Marcellou Marboe

08.10.2015 10:56

Při příležitosti Týdne knihoven uspořádala knihovna Jedovnice besedu s paní spisovatelkou Marcellou Marboe pro žáky 4. ročníků základní školy. Paní Marboe prezentovala svoji knihu „Zrzoun, hrdina dvou světů“, což je rodinný fantazijní příběh ze života lidí a koček. Děti měly na tento den nakreslit či vyrobit kočičky, z nichž jsme na konci přednášky, která se dětem i nám dospělým moc líbila, vybrali tři nejzajímavější kočičky,  jejichž autoři byly odměněni  jak jinak než kočičími jazýčky J Ostatní děti za svou snahu dostaly rovněž sladkou odměnu. Nejen v tento den ale po celý tento týden se i naše knihovna proměnila v knihovnu „KOČIČÍ“, k vidění jsou ručně vyráběné kočičky z ponožek a nejrůznější knihy, kde figurují kočky.

Knihu „Zrzoun, hrdina dvou světů“ je možno zakoupit v knihovně za zvýhodněnou cenu 225 Kč.

Fotografie ve fotogalerii