Na základě usnesení vlády ČR je knihovna UZAVŘENÁ

KATALOG KNIH ON-LINE

******************************************************

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH KNIHOVNY A TURISTICKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA JEDOVNICE

Tyto stránky Vám představí knihovnu a služby, které nabízí.

Informují Vás o aktuálním dění jako jsou akce v knihovně nebo novinky v našem knihovním fondu.

Představí Vám zajímavé projekty, které Vám pomohou vybírat si knihy přesně pro sebe „na míru“ a kde můžete potkávat spřízněné čtenářské duše.

Pomohou Vám najít knihovnu, nebo se na nás přímo obrátit.

Doufáme, že zde snadno najdete vše, co hledáte a bude Vám zde příjemně - jako při samotné návštěvě knihovny.

Budeme rádi, když nám dáte vědět, zda jste s našimi službami spokojeni!

Potěší nás například:

- jakékoliv návrhy na jejich zlepšení,

- nápady na akce a hosty,

- tipy na nové knihy či časopisy, které Vám doposud ve fondu chybí.

Oslovte nás přímo v knihovně, nebo využijte on-line kontaktní formulář.

Vaše knihovnice Michaela Doleželová

TURISTICKÉ A INFORMAČNÍ CENTRUM

Nejen v letní sezoně, ale po celý rok je knihovna k dispozici občanům (návštěvníkům, turistům) pro podávání informací ve smyslu zák.č.106/99 Sb. o svobodném přístupu k informacím, dále regionálních informací z oblasti cestovního ruchu, můžete si zde zakoupit propagační materiály o obci a okolí. Více informací naleznete v levém menu v sekci "Nejen pro turisty".

****************************************************************************************************

Počasí Jedovnice - Slunečno.cz